Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet

Wyświetlenia: 1156

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkie aktywne kobiety do udziału w Maratonie Fitness organizowanym w sobotę 11 marca 2017 roku z okazji Dnia Kobiet w pięciu filiach na terenie całego Rzeszowa. W przygotowanym programie znajdzie się wiele atrakcji sportowych i nie tylko. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia uczestników potrwają do 10 marca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Rzeszowski Dom Kultury od początku swojej działalności umożliwia mieszkańcom Rzeszowa korzystanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych, które prowadzone są w licznych filiach i stanowią uzupełnienie bogatej oferty kulturalnej. Instytucja proponuje takie zajęcia, jak aerobik i zumba
dla dorosłych oraz gimnastyka kręgosłupa i taniec terapeutyczny dla seniorów, jak również umożliwia korzystanie z siłowni obecnych w swoich pięciu filiach: Biała, Country, Przybyszówka, Staromieście i Załęże.

Z okazji Dnia Kobiet, Rzeszowski Dom Kultury przygotował wyjątkowe przedsięwzięcie, jakim jest Maraton Fitness, czyli pięć równoległych imprez rekreacyjno-sportowych dla kobiet, które odbędą się w sobotę 11 marca 2017 roku w wybranych filiach na terenie całego Rzeszowa. Wszystkie wydarzenia rozpoczną się o godzinie 10:00 i w ich programach znajdą się takie zajęcia, jak aerobik, pilates, tabata, zumba i wiele innych.

Wstęp na Maraton Fitness jest bezpłatny i jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie udziału. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy potrwają do 10 marca 2017 roku. Szczegółowe programy, adresy poszczególnych filii oraz numery kontaktowe, na które należy dokonać zapisu są dostępne na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Maraton Fitness odbędzie się w następujących filiach Rzeszowskiego Domu Kultury:
⦁    Filia Country (ul. Herbowa 3)
⦁    Filia Krynicka (ul. Krynicka 1)
⦁    Filia Pobitno (ul. Konfederatów Barskich 43a)
⦁    Filia Staromieście (ul. Staromiejska 43a)
⦁    Filia Zalesie (ul. Wieniawskiego 84)