Ciężarówka z motocyklami Harley-Davidson zawita do Rzeszowa

Wyświetlenia: 3126

W ten weekend (1-2 lipca) do salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów- największego salonu tej marki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zawita Harley On Tour – wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w Europie.

Harley on Tour to cykl imprez organizowanych w ośmiu europejskich krajach dla wszystkich miłośników motocykli. Podczas wydarzenia pasjonaci dwóch kółek mogą osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. W ramach każdego Harley On Tour pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona 23 maszynami H-D z rocznika 2017, w tym modelami Touring wyposażonymi w najnowszy silnik Milwaukee-Eight.

Na każdym dostępnym podczas imprezy modelu można dokonać bezpłatnej jazdy testowej. Wystarczy okazać dowód osobisty i prawo jazdy kategorii A. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z dwoma kółkami i jeszcze nie posiadające odpowiedniego stroju motocyklowego, wciąż mogą uczestniczyć w jazdach, gdyż organizatorzy posiadają ograniczoną ilość kasków, kurtek i rękawic, które są udostępniane bezpłatnie.

Jedyne, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w imprezie, to dokonać uprzedniej rezerwacji jazdy testowej. Rzeszowski przystanek Harley On Tour jest ostatnim w Polsce, tak więc jest to ostatnia szansa, by uzyskać tak szeroki i łatwy dostęp do najnowszych modeli motocykli marki Harley-Davidson oraz przeżyć wyjątkowe emocje. Szczegóły Harley On Tour w Rzeszowie:
Data: 01-02.07.2017 (sob-nd)

Miejsce: Salon GOC Harley-Davidson Rzeszów, ul. Ludwika Chmury 4, 35-213 Rzeszów

Godziny: 10:00-17:00

Rezerwacje jazdy próbnej: tel. +48 882 061 652

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *