Czy Przemyśl może zostać turystycznym sercem wschodu?- Najnowszy spot promujący miasto.

Wyświetlenia: 26264

Urząd Miasta Przemyśl może się pochwalić nowym spotem reklamowym, który ma za zadanie promować turystyczne walory miasta.

Półtora minutowy film pokazuje wyjątkowy urok oraz historyczną i rekreacyjną części ponad 1000 letniego grodu. W spocie reklamowym możemy zobaczyć: odnowiony dworzec PKP z 1860r., widok z wieży zegarowej Bazyliki Archikatedralnej, Ikonostas w Archikatedralnym Soborze św. Jana Chrzciciela, Muzeum Dzwonów i Fajek, podziemia Bazyliki Archikatedralnej, zabytkowe kamienice rynku oraz ulic Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej, podziemną trasę turystyczną miasta, ujęcia z Kopca Tatarskiego i stoku narciarskiego, Zamek Kazimierzowski oraz most Brama Przemyska. W filmie ukazano wiele miejsc sakralnych miasta: wieżę Kościoła Salezjanów, Kościół Karmelitów Bosych, Kościół Franciszkanów, Sobór św. Jana Chrzciciela oraz Bazylikę Archikatedralną.

Przemyśl pokazany jest również w atrakcyjny sposób w porze nocnej gdzie możemy zobaczyć urokliwe uliczki miasta i most „Brama Przemyska”.

Film zwieńcza hasło: „Przemyśl- turystyczne serce wschodu”. Slogan ma zwrócić uwagę na doskonałe położenie grodu znad Sanu, które jest znakomitą bazą wypadową dla innych atrakcji turystycznych w regionie takich jak: Lwów, Bieszczady, Krasiczyn czy Arboretum w Bolestraszycach.

Zdjęcia do spotu trwały 3 dni, podczas których ekipa filmowa nagrywała ujęcia w ponad 20 lokalizacjach od świtu do nocy. W spocie wystąpiło ponad 20 osób pochodzących z Przemyśla i najbliższych okolic.

Filmu został wykonany w zaawansowanej technologii rejestracji obrazu 6K. Szczególnie możemy to zobaczyć przy ujęciach z drona. Za koncepcją oraz realizacją spotu stoi rzeszowska Agencja Reklamowa Bogaczewicz.