Dzień Mamy w CH Plaza Rzeszów

Wyświetlenia: 2866

Konkursu piosenki dla Mamy „Sercem za Serce”, Pokaz Mody – Mama i Dziecko, porady kosmetyczne, zdrowotne i dietetyczne, wystawa prac plastycznych i koncert w wykonaniu przedszkolaków oraz konkursy animacje, zabawy i czytanie bajek dla dzieci. To tylko wybrane atrakcje przygotowane przez CH Plaza Rzeszów Z okazji Dnia Mamy. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek 26 maja 2017 r. w godzinach od 14:00 do 20:00. 

Dzień Mamy w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się konkursami, animacjami, zabawami i wspólnym czytaniem bajek. O godzinie 15:00 wszystkie Mamy organizatorzy zapraszają na występy w wykonaniu dzieci z Przedszkola Publicznego nr 20 oraz Niepublicznego Przedszkola „Kraina Uśmiechu”. Godzinę później na scenie w atrium rzeszowskiej Plazy rozpocznie się II Edycja Konkursu Piosenki dla Mamy „Sercem za Serce”. Nagrodą główną dla najlepiej śpiewających dzieci jest zaproszenie na „Wymarzony dzień z Mamą i z Dzieckiem”, czyli bon do realizacji w dowolnych punktach CH Plaza Rzeszów o łącznej wartości 600 zł.

Podczas Dnia Mamy w CH Plaza Rzeszów zorganizowany zostanie pokaz mody pt. „Mama i Dziecko”, w którym zobaczymy stylizacje przygotowane przez Butik Szafeczka. Na uczestników imprezy czekać będzie także przedstawienie pt. „Poczytaj mi mamusiu” w wykonaniu Teatrzyku „Adasiaki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie, zabawa przy muzyce, „Wesołe Disco z Mamą” oraz gry i konkursy z nagrodami.

W ramach Dnia Mamy w rzeszowskiej Plazie zorganizowany zostanie Beauty Service z poradami kosmetycznymi, zdrowotnymi i dietetyczne. Na mamy czekać będą specjalne vouchery na bezpłatną profilaktykę w ALAB LABORATORIA i wystawa prac plastycznych dzieci z Przedszkola Publicznego nr 11 w Rzeszowie. Specjalnie dla wszystkich Mam przygotowane zostały również „Miniatury muzyczne” w wykonaniu Kwartetu Saksofonowego z Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie pod dyrekcją Krzysztofa Kopcia.

Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. W CH Plaza Rzeszów pojawi się m.in. dmuchany zamek Alladynek, balonikowe zoo, kącik plastyczny, w którym powstawać będą laurki dla Mam oraz warsztaty florystyczne „bukiet dla mojej Mamy”. Imprezę prowadzi Waldemar Wywrocki.

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *