Ferenc chce przyjąć uchodźców – Młodzież Wszechpolska wystawiła mu akt zgonu

Wyświetlenia: 5830

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc razem z 11 innymi włodarzami polskich miast 30 czerwca podpisali deklarację ws. przyjęcia uchodźców. Młodzież Wszechpolska jako odpowiedź na to stanowisko wystawiła im wszystkim akty zgonu. „Za liberalizm, multikulturalizm, głupotę” – czytamy w oświadczeniu. Deklaracje podpisali między innymi: prezydent Gdańska, Łodzi, Lublina, Krakowa, Warszawy i Wrocławia.

„Przynależność polityczna: Sojusz Lewicy Demokratycznej (dawniej PZPR). Data zgonu: 30 czerwca 2017 r. Miejsce zgonu: Gdańsk. Przyczyna: liberalizm, multikulturalizm, głupota” – czytamy w komunikacie. „Niejszy (?) akt zgonu politycznego został sporządzony na podstawie ‚Deklaracji Prezydentów o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji’, która jest wstępem do przyjmowania tzw. ‚uchodźców’ przez polskie samorządy. Akt ten ma charakter symboliczny i jest wyrazem sprzeciwu polskiego społeczeństwa wobec systemu relokacji siejących terroryzm imigrantów z Bliskiego Wschodu” – precyzują autorzy aktu.

Z kolei na profilu społecznościowym rzeszowskiego okręgu Młodzieży Wszechpolskiej czytamy – „Prezydent Rzeszowa przez swoją arogancję i działanie wbrew woli mieszkańców skazuje się na polityczną śmierć. Chęć przyjęcia do Rzeszowa imigrantów, to postawa przeciwna stanowisku rządu polskiego. To działanie wbrew interesowi narodowemu, a takich zachowań nie zaakceptujemy”.

Narodowcy w sobotę planują manifestację na rzeszowskim Rynku. „Inwazja tzw. imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu na Stary Kontynet pociąga za sobą szereg niebezpieczeństw m.in. niepokoje społeczne, zamachy i terror na ulicach europejskich miast. Dziś wiemy, że niekontrolowana imigracja nie jest jedynie chwilowym kryzysem humanitarnym czy politycznym ale wpełni zaplanowaną akcją mającą na celu m.in. zmianę struktury etnicznej, kulturowej i wyznaniowej naszego kontynetu. Problem ten może się okazać znaczącym zwrotem w dziejach Europy, w tym naszej ojczyzny. Zwłaszcza wobec podjętej w piątek (30 czerwca 2017) w Gdańsku deklaracji o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji, wśród których znalazł się także Rzeszów. Wobec natężonej kampanii propagandowej w mediach głównego nurtu i nacisku niektórych samorządów polskie społeczeństwo musi podjąć działania protestacyjne. Pokażmy, że Polacy mają swoje zdanie w sprawie przyjmowania do naszego kraju tzw. imigrantów. W sobotę powiedzmy stanowcze NIE przymusowej relokacji imigrantów w Polsce i Rzeszowie” – czytamy w ich komunikacie.

A jakie jest Wasze zdanie w sprawie uchodźców w Rzeszowie? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Czy jesteś za przyjęciem imigrantów do Rzeszowa?

View Results

Loading ... Loading ...
Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *