„Fly” – zobaczcie najnowszy klip Luizy Ganczarskiej

Wyświetlenia: 2090

„Fly” Luizy Ganczarskiej to kompozycja, która stanowi połączenie kilku gatunków muzycznych – popu, muzyki filmowej oraz elektroniki. To około 30 ścieżek audio, ponad 5 minut muzyki, symboliczne obrazy i kilka prostych słów.

Muzyczna droga Luizy rozpoczęła się już w najmłodszych latach. Jako trzylatka zapoznała się z klawiaturą i brzmieniem pierwszego syntezatora, a trzy lata później postawiła pierwsze kroki na scenie. Chcąc rozwijać pasję, rozpoczęła naukę gry na fortepianie w Państwowej Szkole Muzycznej w Łańcucie. Przede wszystkim postawiła jednak na naukę śpiewu. Pierwszym miejscem, w jakim dostrzegła znaczenie osobowości scenicznej było Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Przez zajęcia wokalne oraz liczne warsztaty dotyczące emisji głosu, dotarła na lekcje śpiewu do Klubu Garnizonowego w tym samym mieście.

Mając już dostateczną wiedzę i doświadczenie, wspólnie z innymi muzykami, utworzyła formację Blant. W 2016 roku ukończyła Kulturoznawstwo w łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej o specjalności Produkcja i Realizacja Muzyki. Aktualnie udziela się intensywnie w wielu muzycznych projektach. Jej najnowszą inicjatywą są zajęcia wokalne z młodzieżą.

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *