Autor zdjęć: Jacek A. Janczak

Harley On Tour w Rzeszowie (FOTO)

Wyświetlenia: 2626

W zeszły weekend (1-2 lipca) do salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów- największego salonu tej marki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zawitał Harley On Tour – wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w Europie.

Harley on Tour to cykl imprez organizowanych w ośmiu europejskich krajach dla wszystkich miłośników motocykli polegające na możliwości odbycia darmowych jazd testowych najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. W ramach Harley On Tour pod rzeszowski salon Harleya zajechała ciężarówka wypełniona 23 maszynami H-D z rocznika 2017, w tym modelami Touring wyposażonymi w najnowszy silnik Milwaukee-Eight. Rzeszowski przystanek Harley On Tour był ostatnim w Polsce i przyciągnął do salonu amerykańskiej marki rzesze fanów dwóch kołek.

Pośród 96 uczestników, którzy zarejestrowali się na jazdy testowe, przeważali mieszkańcy Podkarpacia z Rzeszowa czy Tarnobrzega, ale impreza ściągnęła również motocyklistów z województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów),  świętokrzyskiego (Busko-Zdrów), a nawet śląskiego (Godziszów). Motocykliści testowali maszyny na 15 kilometrowej trasie biegnącej od strefy Dworzysko, gdzie zlokalizowany jest salon GOC Harley-Davidson Rzeszów, przez miasto, m.in. ulicami Warszawską oraz Krakowską.

„Harley On Tour to wyjątkowa okazja wypróbowania najnowszych modeli marki Harley-Davidson. Cieszymy się, że frekwencja na imprezie dopisała, choć jazdy tak naprawdę odbywały się głównie w niedzielę. W sobotę nie pozwoliła nam na nie pogoda, gdyż cały dzień padał deszcz, a z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, jedną z zasad organizacyjnych Harley On Tour jest zakaz przeprowadzania jazd w trakcie deszczu lub po mokrej drodze. Pomimo tego imprezę uważam za udaną, tym bardziej, że organizowaliśmy ją po raz pierwszy. Zapraszamy wszystkich za rok” – podsumowuje wydarzenie Stanisław Myszkowski, właściciel salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów.