Historie „Nie z tej ziemi” – Rzeszów miejscem akcji nowego serialu

Wyświetlenia: 4905

Wampir, który walczy o tytuł najlepszego pracownika korporacji? Ufoludek, który pomaga w rozwiązaniu małżeńskiego kryzysu? „Nie z tej ziemi dramaty” to współczesny paradokumentalny serial obyczajowy (docu–soap) z mocnymi elementami paranormalnymi i komediowymi, ale napisany i zagrany „na poważnie”. Właśnie trwa casting, a zdjęcia rozpoczną się w Rzeszowie za miesiąc. 

Za produkcję serialu odpowiada Agencja Reklamowa Bogaczewicz. Na razie planowana jest realizacja pierwszych 3 pilotażowych odcinków. Poszukujemy aktorów i statystów do serialu – w sumie kilkadziesiąt osób. Zachęcamy do zgłoszeń wszystkich pełnoletnich do 60 lat. Osoby chcące przeżyć niepowtarzalną przygodę zachęcamy do udziału w castingu – mówi nam reżyser Grzegorz Bogaczewicz. 

Bohaterowie serialu to zarówno postaci realistyczne jak i te „nie z tej ziemi”: wampiry, duchy, wilkołaki, kosmici. W każdym odcinku pojawia się tylko jedna postać nierealistyczna. Bohaterowie, którzy spodobają się widzom, mogą powracać w kolejnych historiach.

W każdym odcinku opowiedziana jest historia jednego człowieka lub pary. Na początku odcinka przedstawiony jest problem, którego bohater odcinka wydaje się nie być do końca świadomym. Przed „openerem” pojawia się nietypowy „gość” (np. wampir, demon, duch, ufoludek, topielec). W drugim akcie bohater stara się rozwiązać problem, ale zwykle jeszcze bardziej pogrąża się (często z mocnym udziałem „gościa”). W trzecim akcie bohater w końcu rozwiązuje problem przy wsparciu gościa spoza tego świata. Zwykle odcinki kończą się pozytywnie.

Aby wziąć udział w castingu prosimy o przesłanie swoich zdjęć i numeru telefonu na adres: casting@bogaczewicz.pl