Koncert „Nadziani Nadzieją” – przyjdź i pomóż chorym na raka

Wyświetlenia: 2262

V Jubileuszowy Koncert „Nadziani Nadzieją” organizowany pod hasłem „Drzewo życia- powrót do krainy bajek”  odbędzie się 30 maja 2017 r, o godz. 18:00 na Wydziale Muzyki. Wszystkie zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na leczenie osób z chorobą nowotworową ze społeczności akademickiej UR i podopiecznych Fundacji Iskierka.

Jest to oddolna inicjatywa Studentów Wydziału Pedagogicznego i Wydziału Muzyki oraz ludzi o sercach życzliwych, która na stałe wpisała się tradycję Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W organizację tej, V już edycji Nadzianych włączyła się  Fundacja Iskierka, by wspomóc swoich podopiecznych. A wszystko zaczęło się od niezapomnianego nauczyciela akademickiego dr Antoniego Zająca, który tak skutecznie zaraził studentów pasją do nauki i kulturą akademicką iż nie potrafili przejść obojętnie obok życiowych trudności, które go spotkały.

Idea koncertu porwała serca społeczności akademickiej, otworzyła też wielu młodym ludziom oczy na ludzi, dla których warto grać – z każdą odsłoną koncertu dowiadywaliśmy się o kolejnych osobach, którym warto nieść nadzieję… bo Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem

Dołączcie do wydarzenia na FB. 

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *