KONKURS FOTOGRAFICZNY – Podkarpackie Ulubione – Zimą!

Wyświetlenia: 1324

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podkarpackie Ulubione”. Zimowe wydanie konkursu organizujemy we współpracy z National Geographic. Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne Podkarpackiego w zimowym wydaniu i zyskaj szansę na nagrodę!

Zapraszamy do udziału w zimowej edycji konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku”, którą organizujemy we współpracy z National Geographic. Celem akcji jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. – Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w bajkowym wydaniu zimowym – mówi Sabina Mermer, koordynator konkursu z PROT.

Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę zarówno walor turystyczny, jak i artystyczny. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych: amatorów i profesjonalistów.
Zgłoszenia i prace należy przesłać za pośrednictwem strony National Geographic (www.podkarpackie.national-geographic.pl) do 28 lutego 2018 r. Znajdziecie tam również regulamin konkursu.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:
– Nagroda Główna – Kamera GoPro Hero 5,
– pobyt w Dworze Kombornia,
– pobyt w Zajeździe pod Caryńską,
– pobyt w Siedlisku Janczar,
– wycieczka z Biurem „Bieszczader”,
oraz wydawnictwa Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Podstawowe wymogi dotyczące zdjęć (szczegóły w regulaminie):
format JPG
rozmiar od 1 do 10 MB
maksymalnie 5 zdjęć
Osobą do kontaktu w sprawie dot. ww. konkursu jest pani Sabina Mermer (s.mermer@podkarpackie.travel, 17 852 00 09).