ODPOWIE ZA POSIADANIE MARIHUANY

Wyświetlenia: 2400

Ponad 50 gramów marihuany znaleźli policjanci przy zatrzymanym mieszkańcu gminy Świlcza. Narkotyki pochodziły z krzewów, które zatrzymany sam uprawiał. Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie niedozwolonych środków odurzających i uprawę konopi.

Do zatrzymania doszło w ubiegły czwartek. Był to efekt pracy policjantów z wydziału kryminalnego, którzy uzyskali informację, że mieszkaniec Świlczy może posiadać niedozwolone środki odurzające. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego 25-latka w domu.

Mężczyzna od razu przyznał się do posiadania marihuany i wydał ją policjantom. Łącznie zabezpieczono ponad 51 gramów narkotyków, a 25-latka zatrzymali w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany na terenie nieużytków w pobliżu miejsca zamieszkania, z posiadanych nasion, wyhodował dwa krzewy konopi. Z nich pozyskał marihuanę.

Na podstawie materiału dowodowego, prowadzący postępowanie przygotowawcze policjanci z komisariatu w Głogowie Małopolskim przedstawili mu zarzuty posiadania marihuany oraz nielegalnej uprawy konopi innych niż włókniste. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze czy nie doszło do udzielania środków odurzających innym osobom.