OKRADŁ NIETRZEŹWEGO POD OKIEM KAMERY

Wyświetlenia: 1556

Policjanci przeglądając monitoring miejski zauważyli osobę, która na rzeszowskim Rynku okradała leżącego mężczyznę. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i zatrzymali podejrzewanego. Nietrzeźwego pokrzywdzonego policjanci przekazali rodzinie.

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy. Policjanci przeglądający monitoring miejski zauważyli, jak do leżącego przy wejściu do trasy podziemnej mężczyzny podchodzi jakaś osoba. Pochyla się nad leżącym, następnie chowa do reklamówki jakieś przedmioty, po czy odchodzi w kierunku ulic Baldachówka i Przesmyk.

Ponieważ policjanci podejrzewali, że doszło do kradzieży, na miejscie skierowano policyjne patrole. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a przy nim znaleźli portfel, dokumenty i inne przedmioty należące do pokrzywdzonego. W tym czasie inny patrol zajął się leżącym mężczyzną. Ponieważ był nietrzeźwy, został przekazany pod opiekę rodziny.

51-latek wyjaśnił, że szukał w okolicy rynku butelek. Gdy zauważył leżącego mężczyznę, postanowił skorzystać z okazji. Teraz odpowie za kradzież.