Pierwszy dzień Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING

Wyświetlenia: 2682

Kilkudziesięciu wystawców, liczne, prelekcje, konkursy i ponad cztery tysiące odwiedzających – tak w skrócie wyglądał pierwszy dzień Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING w G2A Arena! Organizatorzy zapraszają również w niedzielę.

Debiut targów, czyli nowej imprezy wędkarskiej na Podkarpaciu od samego początku budził ogromne zainteresowanie zarówno w branży, jak i regionie. Wszyscy byli ciekawi samego wydarzenia oraz tego, czy targi okażą się ciekawą alternatywą spędzania czasu poza sezonem wędkarskim.

Pierwszy dzień pozytywnie zaskoczył wszystkich. Już przed godziną 10:00 pod drzwiami G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego czekali pierwsi uczestnicy, by na sali wystawienniczej zobaczyć wędkarskie nowości i zintegrować się z całą wędkarską „bracią”. Ekscytujące pojedynki o najdalszy i precyzyjny rzut wędką, zwycięstwa, jak i porażki, prelekcje i szeroki asortyment wędkarski tworzyły klimat I Podkarpackich Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING. Świadczą o tym głosy uczestników oraz wystawców. Na samym początku byliśmy lekko podłamani, ale z upływem kilku pierwszych godzin, powiem szczerze, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zaczyna się takie nasilenie uczestników, że mogę ocenić wydarzenie na piątkę z plusem. Do szóstki jeszcze trochę brakuje, ale jest fajnie, jest frekwencja, cały czas się coś dzieje – mówi Grzegorz Zuber prezes Koła Wędkarskiego nr 5 „Łowca”, wystawca. Carpathia Fishing to super targi. Razem z tatą kupiliśmy przynęty i zobaczyłem bardzo dużo stoisk – dodaje 9-letni Krzyś, uczestnik targów.

Ważne informacje:

Termin: 16-17 lutego, godziny od 10:00 do 17:00

Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953

Bilety wstępu (dostępny na http://g2aarena.pl/wydarzenie/carpathia-fishing/ oraz do kupienia na miejscu.

Ceny biletów:

  • normalny: 12 zł

  • ulgowy: 7 zł (obowiązuje uczniów i studentów)

  • dzieci do 12 roku życia: bezpłatnie