Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Wyświetlenia: 299

Refleksem i czujnością wykazał się policjant z komisariatu w Śródmieściu. Będąc po służbie, zauważył biegnącego od strony sklepu mężczyznę. Za nim ze sklepu wybiegły pracownice krzycząc, że uciekający to złodziej. Policjant ujął go po krótkim pościgu i przekazał interweniującym kolegom. Okazało się, że mężczyzną ukradł pastę do zębów.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 9, w rejonie ulicy Wyspiańskiego. Policjant z komisariatu w Śródmieściu, będąc poza służbą, wybierając pieniądze z bankomatu, zauważył mężczyznę, który wybiegł ze sklepu. Za nim wybiegły ekspedientki krzycząc, że to złodziej. Policjant od razu ruszył za uciekającym i ujął go przy ul. Reymonta.

O zdarzeniu funkcjonariusz poinformował dyżurnego rzeszowskiej komendy. Ekspedientki potwierdziły, że jest to sprawca kradzieży. Zatrzymany został przekazany policyjnemu patrolowi.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to 23-letni mieszkaniec Leżajska. Okazało się, że mężczyzna ukradł … 10 pudełek past do zębów o wartości niespełna 80 złotych. Policjanci ukarali 23-latka za wykroczenie mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *