Półkolonie dla przedszkolaków w Klubie Mamy i Malucha – trwają zapisy

Wyświetlenia: 3126

Lato to trudny okres dla rodziców przedszkolaków. Ze względu na miesięczne przerwy w funkcjonowaniu przedszkoli wielu rodziców boryka się z tym, co zrobić ze swoja pociechą. Klub Mamy i Malucha postanowił wyjść naprzeciw tym potrzebom i organizuje turnusy półkolonii dla dzieci w wieku przedszkolnym.

„Have Fun and Dance” to hasło przewodnie tegorocznych półkolonii. Znane z nietuzinkowego i twórczego podejścia do rozwoju i zabawy dzieci miejsce oferuje 5-dniowe turnusy w trakcie których dzieci uczestniczyć będą w zajęciach tanecznych (taniec nowoczesny i standardowy), warsztatach cyrkowych, artystycznych, muzycznych, sensoplastycznych, sportowych a nawet wykonywać proste eksperymenty chemiczne.

W programie znajdziecie również English Workshop – gry i zabawy w języku angielskim prowadzone przez lektora języka angielskiego oraz podróż dookoła świata Afryka, Hawaje, Meksyk, Grecja, Stany Zjednoczone – poznajemy zwyczaje, kulturę, jedzenie każdego z w/w miejsc (turnus II, IV, VI)

Dzieci korzystać będą również z dodatkowych atrakcji: balonowe zwierzątka, zamykanie w bańce mydlanej, pokaz baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną, ciastoliny, gluteliny, pianko liny, gniotki, pipe games, zabawy na świeżym powietrzu a także wyjście do Kolorowego Świata i kina Helios.

A skąd pomysł na półkolonie dla tak małych dzieci? – Jestem czynnym zawodowo pedagogiem i mamą przedszkolaka,  dlatego wiem, jak trudno czasem pogodzić role mamy i osoby pracującej. Szczególnie, gdy nie ma się babci,  cioci, czy sprawdzonej niani, która mogłaby pomóc w opiece nad maluchem.  Oferta klubu to odpowiedź na potrzeby rodziców pracujących, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom twórcze wakacje pod opieką sprawdzonej kadry pedagogicznej– mówi pan Magda.

Jedyne miejsce w Rzeszowie oferujące półkolonie dla najmłodszych dzieci 3- 6 lat Klub Mamy i Malucha w Rzeszowie ul. Popiełuszki 26. Więcej informacji na temat półkolonii można uzyskać TUTAJ.

Kontakt:
tel. 605 173 020
E-mail: klubmamyimalucha@gmail.com

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *