Potańcówka Sylwestrowa dla Seniorów

Wyświetlenia: 25905

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na Potańcówkę Sylwestrową dla Seniorów, która odbędzie się 31 grudnia 2018 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń.

Potańcówki Miejskie dla Seniorów zadebiutowały w Rzeszowie we wrześniu i od tego czasu organizowane były cotygodniowo przez Rzeszowski Dom Kultury. Po dużym sukcesie plenerowych zabaw na rzeszowskich Bulwarach, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc przeniósł sobotnie imprezy taneczne do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.

Ostatnia w tym roku zabawa taneczna, w postaci Potańcówki Sylwestrowej dla Seniorów odbędzie się 31 grudnia 2018 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 i wspólna zabawa potrwa do godziny 02:00. Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Liczba dostępnych miejsc na Potańcówkę Sylwestrową dla Seniorów jest ograniczona. Wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń, które będą dostępne do odbioru w dniach 17, 18, 19 grudnia w sekretariacie Zespołu Szkół Mechanicznych, w godzinach 11:00 – 14:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 6 zaproszeń. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.