Potrącili chłopca i dziewczynkę – trwają poszukiwania

Wyświetlenia: 8788

Policja poszukuje świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat potrącenia 14-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 lipca 2017 roku około godziny 21, w Rzeszowie na Bulwarach nad Wisłokiem, na wysokości budynku prokuratury.

Nieustalony kierujący rowerem potracił jadącego na rolkach, chodnikiem 14-latka. Rowerzysta po zdarzeniu odjechał z miejsca, nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu. W wyniku potrącenia rolkarz odniósł obrażenia twarzy.

Funkcjonariusze poszukują także świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę 2 kwietnia br. , po godz. 15 w Rzeszowie na ulicy Rejtana.

Nieustalona kierująca samochodem osobowym, wjeżdżając na parking, potrąciła małoletnią rowerzystkę. Uczestnicy zdarzenia rozjechali się. Okazało się, że w wyniku potrącenia rowerzystka doznała obrażeń, a opiekunowie o fakcie zawiadomili Policję.

Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 8, tel. 17 858 3454,  17 858 3450 lub 997.

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *