Pracujesz w domu ale chcesz to zmienić? W Rzeszowie powstał ResCo-Work

Wyświetlenia: 6794

Każdy, kto pracował kiedyś w domu przyzna, że na początku wydaje się to wygodne ale po pewnym czasie czujemy brak miejsca w którym działamy wraz z innymi, wymieniamy się doświadczeniami i poznajemy nowe osoby. Trudno wtedy skutecznie zarządzać czasem, ma się poczucie osamotnienia lub praca tak nas wciąga, że nie potrafimy jej oddzielić od obowiązków rodzinnych. Chciałbyś to zmienić ale wiesz, że posiadanie tradycyjnego biura to spory koszt i często uciążliwe zobowiązania. Dla takich osób właśnie jest coworking.

Coworking, z j.ang. „wspólna praca” to pojęcie, które w Polsce zyskuje dużą popularność. Niskie koszty, inspirujące otoczenie czy możliwość poznania ciekawych partnerów biznesowych to główne atuty tego modelu pracy. Skierowany jest i doceniany głównie przez freelancerów i mikro przedsiębiorców. Idea coworkingu można określić jako wynajem biurka do pracy na tyle czasu ile potrzebujemy. Wybiera się i płaci tylko za to, co jest nam potrzebne, bez konieczności ponoszenia odpowiedzialności za całość organizacji miejsca pracy.

Jest to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym pomieszczeniu, w komfortowych warunkach i dostępem do wszystkich potrzebnych urządzeń i mebli biurowych oraz bezpłatnego dostępu do Internetu. Z przestrzeni coworkingowej mogą korzystać osoby, które do wykonywania swojej pracy potrzebują teoretycznie tylko komputera.

Dostępne są miejsca w open space jak i wydzielona sala konferencyjno-szkoleniowa do spotkań biznesowych. Ponadto recepcja i przestrzeń socjalna gdzie można napić się kawy, porozmawiać i nawiązać ciekawe kontakty. ResCo-Work przy al. Tadeusza Rejtana 8 w Rzeszowie, przygotował ogólnodostępną strefę idealną właśnie do tego modelu pracy. W komfortowych warunkach pracować może tam nawet kilkanaście osób. Wygodę i wysoki standard zapewniają ustawione tam biurka i krzesła. Pomieszczenie jest dobrze oświetlone, z dostępem do światła dziennego. Siadasz i pracujesz kiedy i ile chcesz. Płacisz tylko za tyle ile potrzebujesz.