PRO-FAMILIA zaprasza rodziców na bezpłatne warsztaty edukacyjne

Wyświetlenia: 873

Czy do macierzyństwa można się przygotować? Jakie emocje towarzyszą zwykle rodzicom gdy na świecie pojawia się nowy członek rodziny? Czy w diecie mamy karmiącej może pojawić się kawa? Na te i na inne pytania odpowiedzą specjaliści ze Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA podczas bezpłatnych warsztatów dla rodziców, które odbędą się 7 lutego.

Bezpłatne warsztaty składać się będą z dwóch paneli. Pierwszy z nich o diecie w ciąży i w okresie karmienia poprowadzi dietetyk dr Barbara Piekło. Drugi panel dotyczyć będzie zmian, jakie zachodzą w życiu rodziców gdy na świecie pojawia się nowy członek rodziny. Poprowadzi go psycholog Marzena Jarosz, która podczas warsztatów podpowie rodzicom jak przygotować się do macierzyństwa.

Podczas warsztatów poruszymy bardzo ważne tematy. Porozmawiamy o prawidłowych zasadach żywienia w czasie ciąży, a także rozprawimy się z wieloma mitami, które funkcjonują w temacie karmienia piersią – zachęca dietetyk dr Barbara Piekło.

Warsztaty odbędą się 7 lutego w godzinach od 18:00 do 19:30 w sali konferencyjnej w Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA (ul. Witolda 6b). Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy wysłać zgłoszenie na adres – redakcja @pro-familia.pl. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie:
I PANEL – Dylematy współczesnej Mamy – czyli wszystko co powinnaś wiedziec o żywieniu w ciąży i w okresie laktacji | dr Barbara Piekło, dietetyk
II PANEL – W oczekiwaniu na malucha – czy do macierzyństwa można się przygotować? | Marzena Jarosz, psycholog