Święto motoryzacji w Rzeszowie – DaFreakz Meet’18

Wyświetlenia: 1119

Stuningowane perełki motoryzacyjne z całego kraju, koncert TEDE, oprawa muzyczna w stylu hiphopowym, pokazy breaking jam’u, animacje, filmy i pokazy dymne, After Party w klubie LUKR – wszystko to i jeszcze więcej 26 i 27 maja w Jasionce podczas G2A Arena DaFreakz Meet’18.

Jest to wyjątkowe i nietypowe wydarzenie motoryzacyjne na Podkarpaciu, podczas którego G2A Arena na moment stanie się miejscem spotkania właścicieli najlepszych projektów motoryzacyjnych wyłonionych w drodze selekcji z fanami czterech kółek. Spotkanie okraszone będzie wyjątkową oprawą muzyczną.

Idea DaFreakz narodziła się w 2011 z czystej pasji do motoryzacji. Nazwa nawiązuje do ludzi pozytywnie zakręconych, oddanych swojemu hobby i ideałom, dla których auto stanowi znacznie większą wartość niż środek lokomocji. Największą inicjatywą sygnowaną logiem DaFreakz była produkcja filmowa wykonana przez agencję Lemonade Studio – współorganizatora wydarzenia. Charakter filmu przypominał klimat rodem z hollywoodzkich produkcji, w których to auta grały pierwszoplanową rolę. Koncepcja ta została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność, co przyczyniło się do zorganizowania imprez w tym klimacie.

Dwudniowe DaFreakz Meet’18 to wydarzenie kulturalne, taneczne i muzyczne, na którym wystąpi TEDE wraz z ekipą NWJ (support’owany m.in. przez Detoxa, IJONa SBO, Kwasu MTZ Bereu i Kamską z Rzeszowa). Na sali wystawienniczej G2A Arena przygotowano specjalną scenę, gdzie odbędzie się muzyczne show, zaprezentują się także perełki tunningu z całego kraju, a swoje umiejętności podczas breakinig jam’u pokażą tancerze z Side by Side Crew. Oprócz TEDE o odpowiedni muzyczny klimat zadba DJ Dobry Vibe, który będzie stał za gramofonami, podkręcając jeszcze mocniej Wasze zmysły i wrażenia. Profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie sceny, wzbogacone m.in. o efekty dymne i filmy stworzą show światła i dźwięku, jakiego jeszcze nie doświadczyliście na tego typu imprezie.

Auta znajdujące się na głównej sali wystawienniczej, na dolnym parkingu oraz przed obiektem zagrają na DaFreakz Meet ‘18 pierwsze skrzypce. O ich historii opowiedzą właściciele. Podczas prezentacji przybliżą historię ich budowy oraz opowiedzą o wszystkich, przeprowadzonych zmianach, dzięki którym doprowadzili auta do obecnego stanu.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Oprócz tych opisanych wyżej, odbędą się także:
• wyścigi zdalnie sterowanych aut prowadzone przez RC Art,
• pokaz driftingowych przejazdów RC na specjalnie przygotowanym torze,
• pokaz oklejania auta przeprowadzony przez z OklejanieAut.info,
• tor kartingowy przygotowany przez firmę Reskart,
• strefa gastronomiczna z foodtrackami,
• After Party do klubu LUKR

Nie może Ciebie zabraknąć w G2A Arena na DaFreakz Meet’18, ponieważ to miejsce, gdzie zobaczysz wyjątkowe auta i posłuchasz dobrej muzyki. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i zakupu biletów na: http://www.dafreakzmeet.com/sklep/product/dafreakz-meet-18-bilet-wstepu

Ważne informacje
Termin: 26.05. godz. 10:00 oraz 27.05. godz. 10:00 – 18:00.
Bilety do nabycia na: http://www.dafreakzmeet.com/sklep/product/dafreakz-meet-18-bilet-wstepu
• przedsprzedaż 25 zł = > 35zł od 18
• dzieci do 12 – bezpłatnie