Szafing – wietrzenie szaf w Rzeszowie

Wyświetlenia: 2579

Serdecznie zapraszamy na kolejną, dziewiątą już, edycję Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z Szafa.pl. Tym razem pojawimy się w 6 miastach, by wspólnie odświeżać swoje szafy na wakacje, wymieniając się i sprzedając między sobą ubrania oraz dodatki. Do wspólnego szafingowania zapraszamy do Bydgoszczy, Czechowic-Dziedzic, Gdańska, Krakowa, Rzeszowa i Warszawy.

„Szafing to przede wszystkim dobry moment by zrobić porządek w swojej garderobie, pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy. Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na wakacje. Jakie rzeczy warto zabrać na Szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie staną się one naszymi ulubionymi, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie.” – wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

W Rzeszowie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest Przystań na Lato (ul. Fryderyka Szopena 35a). Szafing odbędzie się 10 czerwca w godzinach 11:00-15:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia, m.in. od marki Golden Rose.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja.

Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing

Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł. LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA! Obowiązują zgłoszenia na stronie: http://szafa.pl/szafing. Wydarzenie na FB.

Szafa.pl to społeczność ponad miliona kobiet, które w ekologiczny i ekonomiczny sposób odświeżają swoje szafy i podążają za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków. Szafa.pl zdobyła zaufanie ponad 1,3 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami, a także prowadzą ciekawe rozmowy na forum.szafa.pl.

 

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *