Targi HOME DESIGN tegoroczny debiut na mapie targów aranżacji wnętrz

Wyświetlenia: 50595

21-22 kwietnia w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się pierwsza edycja Targów Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN. Swój udział w tym największym na Podkarpaciu wydarzeniu wnętrzarskim zapowiedziało kilkudziesięciu wystawców oferujących m.in. niespotykane meble czy wyjątkowe dodatki.

Targi HOME DESIGN to nowość w kalendarzu imprez wnętrzarskich. Wydarzenie powstało z myślą o wszystkich miłośnikach designu. Łączy świat producentów i projektantów sztuki użytkowej z osobami, które myślą o odświeżeniu swoich czterech kątów. Czym więc zaskoczy pierwsza edycja targów aranżacji wnętrz?

Dwudniowe HOME DESIGN to impreza o charakterze B2B i B2C. Z myślą o odwiedzających targi przygotowano bogaty program imprez jak: warsztaty, zabawy dla dzieci z chustą animacyjną, wystawę prac plastycznych Podkarpackich artystów. Gwoździem programu będzie pokaz rzeźbienia w drewnie. Oprócz tego organizatorzy zaplanowali szereg wykładów merytorycznych, dzięki którym każdy pozna tajniki prawidłowej aranżacji wnętrz. Warto też dodać, że w czasie trwania targów, czyli 22 kwietnia odbędzie się konferencja tematyczna pt. „Jak kupić mieszkanie”, gdzie nie zabraknie dużej dawki wiedzy na temat kredytów hipotecznych.

Interesująco zapowiadają się warsztaty z techniki monotypii jako alternatywy dla designerskich obrazów, czy zajęcia z produkcji ekologicznej podpałki K-lumet. Sporo radości i świetnie spędzonego czasu da dzieciom konkurs na najlepszy rysunek na poduszce. Każdy uczestnik imprezy będzie mieć możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami aranżacyjnymi, o których opowiedzą projektanci wnętrz.

Targi HOME DESIGN to nowa i jednocześnie interesująca propozycja na liście targów wnętrzarskich w Polsce. Udział w wydarzeniu potwierdziły topowe marki, producenci mebli, designerskich dekoracji oraz funkcjonalnych akcesoriów domowych. Nie zabraknie też niszowych marek, ponieważ wydarzeniu przyświeca idea pokazania „perełek” polskiego designu i wnętrzarstwa.

Szczegółowe informacje na: http://targihome-design.pl/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/382476422223690/

Ważne informacje:

Termin: 21.04. godz. 10:00 – 18:00 i 22.04. godz. 10:00 17:00.

Bilety wstępu do nabycia w kasach biletowych podczas wydarzenia:

  • dorośli – 10 zł

  • dzieci i seniorzy – bezpłatnie

  • w godzinach 10:00-11:00 – 5 zł