Tragiczne wypadki na Podkarpaciu – nie żyją dwie młode osoby

Wyświetlenia: 9556

Wczoraj rano, policjanci pracowali przy dwóch tragicznych wypadkach. W podjarosławskim Makowisku zginął 16-latek, który prawdopodobnie kierował mitsubishi. W Komborni w powiecie krośnieńskim, nietrzeźwy kierowca forda fiesty uderzył w drzewo. Zderzenia nie przeżył 24-letni pasażer.

Tuż po godz. 5 dyżurny policji z Jarosławia przyjął zgłoszenie o wypadku na lokalnej drodze w Makowisku. Wstępnie ustalono, że samochodem jechały trzy młode osoby. Za kierownicą mitsubishi pajero siedział prawdopodobnie 16-latek. Niewykluczone, że wskutek niedostosowania prędkości samochód dachował, a przewracając się przygniótł chłopca. Jeden z pasażerów trafił do szpitala, drugiemu nic poważnego się nie stało. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Niespełna pół godziny później w Komborni w powiecie krosnieńskim, kierujący fordem fiesta stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 24-letni pasażer nie przeżył wypadku, niegroźnie ranny został drugi z pasażerów, 26-latek. 20-letni kierowca był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Został zatrzymany.

Komentarze: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *