Wielkie Święto Motoryzacji w G2A Arena już w ten weekend

Wyświetlenia: 7026

I Podkarpackie Targi Motoryzacyjne AUTOMOTIVE 2017 odbędą się już 27-28 maja w G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego w podrzeszowskiej Jasionce. Targi będą stanowić przegląd oferty wszystkich salonów Polski południowo – wschodniej, firm okolomotoryzacyjnych: oferujących części samochodowe, serwisów i zajmujących się pielęgnacją samochodów, wyposażenie aut i podmiotów oferujących serwisy dla branży automotive.

Wydarzenie ma na celu przedstawienie najnowszych modeli, a także wyprzedaży rocznika 2016. W części wystawienniczej powstanie Tematyczny Salon Samochodowy oraz Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów. Całości dopełnią pokazy pojazdów driftowych w formie kontrolowanych poślizgów.

Zaproszenie specjalne trafiło do marek luksusowych, ale ich obecność organizatorzy pozostawiają jako niespodziankę dla odwiedzających targi.
W programie także:

    • wystawa Drift art,
    • jazda gokartami
    • wystawa samochód zabytkowych „Oldtimers”
    • Food truck


Organizatorzy przygotowali też propozycję dla kobiet, które nie są pasjonatami motoryzacji- z myślą o nich odbędzie się pokaz tańców.

Po raz pierwszy wydarzenie będzie odbywać się na 2 kondygnacjach obiektu, z włączeniem powierzchni na poziomie -1, która rownież jest dostosowane do tego, aby organizować tam projekty eventowe oraz na powierzchniach zewnętrznych, przed obiektem.

Tego dnia w obiekcie będzie miał miejsce Kongres Motoryzacyjny, dotyczący zagadnień bezpiecznej jazdy. Jednak najważniejszym punktem w programie bedą prelekcje 10 startupów działających w dziedzinach związanych z motoryzacją, dla których takie kluczowe wydarzenie branżowe jest doskonała okazją do zaprezentowania swoich innowacyjnych osiągnięć.

Impreza rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10.00. Wstęp wolny.