Wspomóż akcję „Bezdomna Puszka”!

Wyświetlenia: 2014

„Bezdomna Puszka” to inicjatywa powstała w głowach niezrzeszonych młodych i kreatywnych ludzi z różnych środowisk, organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem „Zupełne Dobro”. Akcja jest rozszerzeniem zbiórek prowadzonych przez stowarzyszenie jako wsparcie dla osób pozostających w kryzysie bezdomności.

Celem akcji jest Charytatywna zbiórka pieniędzy które przeznaczone zostaną na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i zorganizowania Świątecznych posiłków dla bezdomnych i najbardziej potrzebujących. W akcje zaangażowali się lokalni przedsiębiorcy, oferujący swoje produkty i usługi w naszym województwie, przekazując nagrody rzeczowe oraz vouchery na różne usługi jako prezenty za kupowane cegiełki.

W zamian za cegiełki, organizatorzy oferują bezpłatną degustacje lokalnych piw Rzemieślniczych, z takich browarów jak: browar Revolta, browar Łańcut, browar Fuzja, Piw z Hurtowni „Świat Piw” a także domowego browaru Think Tank. Wśród osób które wesprą akcję zakupem cegiełek rozlosowane zostaną bardzo atrakcyjne nagrody. Między innymi: Vouchery na darmowy, weekendowy pobyt dla całej rodziny w całorocznych domkach wypoczynkowych w Bieszczadach, a także vouchery na usługi Gastronomiczne, Kosmetyczne, Fryzjerskie, Florystyczne i Ogrodnicze. Wśród nagród znajdą się także: zestawy kosmetyków, czy eleganckich skarpet oraz inne atrakcyjne niespodzianki.

Czas umilać nam będzie występ zespołu: Acoustic Trio w składzie: Diana Szeliga, Adrian Kaprzyk i Bartosz Bąk. W przerwach będzie można podziwiać Wystawę Prac Igora Panchuka który specjalnie na tą okazję przygotuję interesujący wernisaż. Imprezę poprowadzi znany w naszym województwie Mistrz Ceremonii: Maciej Rąb.

Start: Niedziela 17 Grudnia 2017, Pub „Stara Drukarnia” w Rzeszowie przy ul. Bożniczej 6 g. 16:00

Dołączcie do wydarzenia na FB!