Zaginęła 12-latka z Rzeszowa – trwają poszukiwania (AKTUALIZACJA)

Wyświetlenia: 159362

Kilkudziesięciu policjantów, strażaków z państwowej i ochotniczych straży pożarnych, dwa zastępy ratowników STORAT z psami poszukiwało wczoraj wieczorem i w nocy zaginionej 12-latki. Po sprawdzeniu terenu w pobliżu domu, policjanci w poszukiwaniu zaginionej przeczesywali miasto. Niestety do chwili obecnej dziewczynka nie została odnaleziona. Poszukiwania trwają.

Wczoraj rano dziewczynka razem z rodzicami wyszła z domu. Rodzice odwieźli ją do szkoły. Jednak w szkole nie była. Od tego czasu nikt jej nie widział. Po południu zaniepokojeni rodzice zawiadomili policjantów. Rozpoczeły się intensywne poszukiwania. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale, pogotowie ratunkowe, dworce autobusowe i kolejowe. Komunikaty o zaginięciu zostały przekazane do taksówkarzy i przewoźników oraz do innych jednostek Policji.

Jednocześnie policjanci, strażacy, ratownicy STORAT z dwoma psami przeszukiwali teren nieużytków w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Policjanci zbierali również informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej.  Wynikało z nich, że dziewczynka przed zaginięciem wróciła do domu, skąd wzięła ubranie i pieniądze, mogła udać się w kierunku Krakowa. Do chwili obecnej 12-latki nie odnalaziono, a poszukiwania trwają nadal.

Aktualizacja:

Dzisiaj (sobota, 18 lutego) w Krakowie odnaleziona została zaginiona 12-letnia dziewczynka, poszukiwana od czwartkowego popołudnia. Kupującą bilet na pociąg dziewczynkę zauważył znajomy rodziny i powiadomił policjantów. Wczoraj rzeszowscy policjanci uzyskali i potwierdzili informację, że dziewczynka kupiła bilet do Krakowa i wyjechała w tamtym kierunku. Odnalezienie dziewczynki kończy trwające kilkadziesiąt godzin poszukiwania.

Komentarze zamknięte.