Tragiczny finał poszukiwań zaginionych nastolatek – z Wisłoka wyłowiono 5 ciał

Wyświetlenia: 21841

Sprawdził się najgorszy scenariusz poszukiwań trzech nastolatek – Klaudii (19 l.), Dominiki (18 l.), oraz Ani (16 l.), które zaginęły w Boże Narodzenie. Jak podaje serwis fakt.pl oraz naoczni świadkowie poszukiwania były kontynuowane dziś od rana. Służby właśnie wyciągają samochód z wody niedaleko mostu na rzece Wisłok w miejscowości Tryńcza.

Tryńcza – we wraku wydobytego pojazdu znaleziono pięć ciał. Fot – www.strazacki.pl

Prawdopodobnie daewoo tico zjechało z polnej drogi, wpadło do Wisłoka, który na tym odcinku ma 3 metry głębokości i zatonęło. Na razie nie wiadomo co stało się z dziewczynami – wkrótce więcej informacji.

AKTUALIZACJA: Jak podaje portal strazacki.pl w odnalezionym pojeździe znajduje się pięć ofiar.  Prawdopodobnie to 3 zaginione w Boże Narodzenie nastolatki oraz dwóch mężczyzn.

Publikujemy oświadczenie Straży Pożarnej i Policji:

25 grudnia br. około godz. 16 trzy koleżanki prawdopodobnie udały się na spotkanie z kolegami, z którymi miały pojechać na pizzę. Następnego dnia rano, kiedy dziewczyny nie wróciły do swoich domów, rodziny zaczęła ich szukać. Niestety, wszelkie próby nawiązania kontaktu z córkami, jak również odnalezienie ich nie przyniosły rezultatu. W środę do Komisariatu Policji w Sieniawie zgłosili się rodzice, aby zgłosić zaginięcie córek. Zaginione ostatni raz widziane były w poniedziałek, jak wsiadały do fioletowego daewoo tico.