Stacja do ładowania samochodów elektrycznych powstanie rzeszowskiej Plazie

Wyświetlenia: 537

Rzeszowska Plaza, jako pierwsze Centrum Handlowe w Rzeszowie samodzielnie zainstaluje stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Skorzystają z niej klienci Centrum, którzy podczas zakupów będą mogli bezpłatnie doładować swoje auto. Stacja znajdzie się na drugim piętrze wielopoziomowego parkingu.

Stacji do ładowania samochodów elektrycznych uruchomiona zostanie w pierwszej połowie października. – Mamy już przygotowane i wydzielone miejsce, w którym będzie znajdować się dwustanowiskowa stacja. Jest to drugie piętro naszego wielopoziomowego parkingu. Czekamy tylko na dostawę zakupionego urządzenia do ładowania. Nasza stacja pozwoli na szybkie ładowanie jednocześnie dwóch pojazdów. Jednak jeśli okaże się, że zapotrzebowanie jest większe, będziemy rozważać rozszerzenie naszej propozycji dla klientów stawiających na ekologię – tłumaczy Katarzyna Szewerniak, Manager ds. Marketingu CH Plaza Rzeszów.

Dodaje, że stacja do ładowania samochodów elektrycznych dostępna będzie dla klientów CH Plaza Rzeszów w godzinach otwarcia Centrum. – Myślę, że będzie to duże udogodnienia dla naszych klientów posiadających takie pojazdy. Wiem, że w Rzeszowie stają się one coraz popularniejsze i jest już ponad 100 właścicieli aut elektrycznych lub hybrydowych. Chcemy, aby takie osoby w trakcie zakupów mogły doładować swoje auto i spokojnie udać się w dalszą podróż. Oczywiście dla klientów CH Plaza Rzeszów ładowanie będzie bezpłatne – zaznacza Katarzyna Szewerniak.

Warto zaznaczyć, że CH Plaza Rzeszów jest pierwszym w Rzeszowie centrum handlowym, które postawiło na proekologiczne rozwiązania i zdecydowało się samodzielnie zainstalować stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Szczegóły dostępu do stacji i ładownia samochodów można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

 

Komentarze zamknięte.