Świąteczne Miasteczko na Rzeszowskim Rynku

Wyświetlenia: 3680

Już kolejny raz na rzeszowskim Rynku pojawi się Świąteczne Miasteczko. Atrakcje takie jak Jarmark Bożonarodzeniowy,  namiot sferyczny ze strefą gastro „U Elfa” czy strefa dla dzieci będą dostępne od 19 do 30 grudnia.

Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy to inicjatywa Pana Prezydenta Tadeusza Ferenca. W związku licznymi prośbami mieszkańców i dużym zainteresowaniem jarmarkami, prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc podjął decyzję o utworzeniu na rynku „Świątecznego Miasteczka”.

Świąteczne Miasteczko to miejsce spotkań z atrakcjami, animacjami dla dzieci. Miejsce w którym można zrobić zakupy na jarmarku bożonarodzeniowym ale przede wszystkim miejsce w którym można spotkać się ze znajomymi i wspólnie spędzić czas. Dla odwiedzających będzie dostępna strefa gastronomiczna w namiotach sferycznych.

W strefie jarmarku będzie można zaopatrzyć się m.in. w przyprawy, sery górskie i sery tradycyjne, świąteczne słodycze, dekoracje, zabawki, kosmetyki, świąteczną ceramikę. Dla dorosłych będzie beczka z Grzańcem Galicyjskim, a dla najmłodszych warsztaty artystyczne i kolejka elektryczna.

Każdego dnia na Rzeszowskim Rynku czekać będą atrakcje takie jak:
– Jarmark Bożonarodzeniowy
– Namiot sferyczny ze strefą gastro „U Elfa”
– Strefa dla dzieci – warsztaty i atrakcje

Ponadto:
19 grudnia – Wielkie Otwarcie Świątecznego Miasteczka
Na scenie głównej wystąpią:
– 17:00 – Chór Akademicki Uniwersytetu Rzeszowskiego – uroczyste Otwarcie
– 17:30 Guitar Force
– 18:00 The Freeborn Brothers
– 19:00 Gwiazda wieczoru – zespół LOKA

22 grudnia – Wigilia Miejska na Rynku Rzeszowskim

26 grudnia – Imprezowy Szczepan
Zapraszamy na imprezę z DJ w naszych namiotach sferycznych!