Tydzień działalności Harley-Davidson Rzeszów – setki gości i pierwszy sprzedany motocykl

Wyświetlenia: 6087

Otwarty 6 marca salon GOC Harley-Davidson Rzeszów, największy salon marki Harley-Davidson w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, w pierwszym tygodniu swojej działalności spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów i odwiedzających go gości. Według szacunków kierownictwa salonu w pierwszych dniach działalności znajdujący się przy ul. Ludwika Chmury obiekt odwiedziło ponad 500 osób. Na rzeszowskie ulice wyjechał już też pierwszy motocykl zakupiony w Harley-Davidson Rzeszów.

GOC HarleyDavidson to dwupiętrowy budynek o całkowitej powierzchni 1500 m.kw. Są w nim zlokalizowane salon sprzedaży i serwis motocykli HarleyDavidson, a także salon wystawowy podkarpackiej firmy Game Over Cycles, która jest twórcą i inwestorem obiektu. W części przeznaczonej na HD można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części, firmową odzież, a także kaski i inne akcesoria. W salonie GOC można obejrzeć najbardziej znane customowe motocykle stworzone przez podkarpacką ekipę, takie jak nagradzany na wielu międzynarodowych konkursach The Recidivist – pierwszy na świecie wytatuowany motocykl.  W części podkarpackiej firmy można również nabyć firmową odzież z linii GOC Wear.

„Bardzo się cieszę z tak dużego zainteresowania salonem w pierwszych dniach jego działalności. Odwiedzają nas nie tylko Rzeszowiacy, ale również ludzie z innych miast, takich jak Biłgoraj, Tarnów, Kraków czy Katowice” – komentuje Stanisław Myszkowski, właściciel salonu.

„Cieszy mnie zarówno ilość osób, które do nas zajrzała w pierwszym tygodniu działalności, jak i wszystkie miłe słowa, które słyszymy o salonie. Pewna para fanów marki HarleyDavidson, która przyjechała do nas z Ustrzyk, a wcześniej mieszkała w Stanach Zjednoczonych, stwierdziła, że ten salon jest taki sam, jak te najlepsze w USA, co jest dla nas ogromnym komplementem”.

W dniu otwarcia na salonie znajdowało się 12 motocykl marki Harley-Davidson, ale na obecną chwilę ten stan uległ zmianie.

„Już w pierwszym tygodniu działalności udało nam sprzedać pierwszy motocykl” – informuje Myszkowski. „Bardzo się z tego cieszę, choć mnie osobiście w tej sytuacji najbardziej ekscytuje fakt, iż pomogliśmy komuś spełnić marzenie. Nabywcą motocykla jest mieszkaniec Rzeszowa Piotr, który pracuje w rzeszowskiej firmie BDS Instal. Jest to wykonawca wszystkich instalacji w salonie. Piotr był więc częścią ekipy tworzącej to miejsce, zakochał się w nim i zaraził naszą pasją. Zawsze marzył o motocyklu marki Harley-Davidson i konkretnie modelu Night Rod Special, tak więc cieszymy się, że dzięki nam wszedł w jego posiadanie”.

Ciekawostką w ofercie salonu jest motocykl Harley-Davidson Road King w wersji policyjnej, wyposażony w najnowszym silnik H-D Milwaukee-Eight. Oprócz motocykli w salonie można nabyć męską i damską kolekcję odzieży marki Harley-Davidson, a także specjalne tshirty salonu z emblematem rzeszowskiego obiektu. Z uwagi na wymianę kolekcji wszystkie produkty z linii odzieżowej GOC są obecnie na wyprzedaży i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. W salonie prężnie działa również warsztat serwisowy, na którym obecnie znajduje się 6 motocykli.

„Z uwagi na charakter naszej działalności handlowy aspekt salonu jest oczywiście ważny, ale wszystkim naszym pracownikom wiele radości sprawiają po prostu rozmowy z klientami i odwiedzającymi nas gośćmi.  Opowiadamy o Harleyach, pokazujemy ich wyjątkowość, dzielimy się historiami, tłumaczymy co jest unikatowego w motocyklach stworzonych przez GOC. Tworząc ten salon chciałem, żeby to miejsce funkcjonowało właśnie w taki sposób. Żeby przyciągało nie tylko wyjątkowym wyglądem i wystrojem, ale również atmosferą. Wszyscy nasi pracownicy to nie tylko specjaliści w swoim fachu, ale również pasjonaci motocykli. Potrafimy więc zarówno kompetentnie doradzić, jak i zrozumieć emocje takich pozytywnych szaleńców, jak my. A jeśli to kogoś jeszcze nie przekonuje, to zapraszamy na dostępną na miejscu darmową kawę lub czekoladę” – śmieje się właściciel.

Rzeszowski salon GOC Harley-Davidson jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.