Wybieramy najlepszą linię lotniczą – rusza plebiscyt

Wyświetlenia: 896

Najlepsza linia tradycyjna na krótkich i długich dystansach, niskokosztowa, czarterowa oraz nielatająca do Polski – jak co roku czytelnicy serwisu Pasazer.com oddadzą głosy na przewoźników lotniczych. Rusza 13. edycja plebiscytu „Najlepsza Linia Lotnicza”, którą zwieńczy gala w G2A Arena w Rzeszowie.

Plebiscyt organizowany przez Pasazer.com to największy i najbardziej prestiżowy plebiscyt wyróżniający najlepszych przewoźników w Polsce. Od lat Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jest partnerem merytorycznym tego przedsięwzięcia, a przedstawiciele elitarnych anglojęzycznych studiów Aviation Management biorą udział w pracach Kapituły plebiscytu.

W podstawowych kategoriach zwycięzców wybiorą sami pasażerowie. Głosy można oddawać już poprzez specjalną stronę internetową http://www.pasazer.com/nll . Głosowanie potrwa do 9 marca 2017 roku, a plebiscyt zostanie uroczyście podsumowany w Rzeszowie. Jak co roku, poza głosami pasażerów również specjalna kapituła przyzna nagrody w dodatkowych kategoriach, tj. najlepsza linia biznesowa, najważniejsze wydarzenie roku czy trasa roku.

Dla głosujących przewidziano nagrodę w postaci voucherów na zakupy w sklepach lotniskowych ufundowanych przez spółkę Lagardere. Zwycięzcę wybierze redakcja Pasazer.com spośród osób, przedstawią uzasadnienie swojej oceny.

– Plebiscyt „Najlepsza Linia Lotnicza” oraz wieńcząca go Gala to stałe i ważne wydarzenia w życiu lotniczej branży w Polsce. Cieszymy się, że po raz pierwszy gala odbędzie się w Rzeszowie, mieście związanym z przemysłem lotniczym od dawna. Zależy nam na tym, aby pokazywać, że rozwój lotnictwa pozytywnie wpływa na gospodarkę całego kraju – podkreślił Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.